Międzynarodowe Standardy Rachunkowości MSR/MSSF

O nas

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji szkoleń otwartych, kursów, konferencji oraz szkoleń in-company. Na stałe współpracujemy z trenerami i konsultantami, specjalistami w danej dziedzinie, posiadającymi wieloletnie doświadczenie praktyczne, zdobywane w pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Wiedza i umiejętności naszych trenerów niejednokrotnie potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami. Dbamy o to, aby efekty naszych szkoleń były widoczne i długotrwałe. O zaufaniu, które Państwo do nas mają świadczy systematyczny wzrost ilości przedsięwzięć realizowanych w kolejnych latach działalności firmy.
Zaletą naszych szkoleń jest interaktywna formuła, angażująca wszystkich uczestników. Według nas przygotowanie dobrego szkolenia oznacza dostosowanie jego zawartości do potrzeb uczestników, tak by wiedza, którą otrzymają nie pozostawała tylko jako ślad w materiałach szkoleniowych, ale nadawała się do natychmiastowego wykorzystania i wspierała realizację celi biznesowych przedsiębiorstwa.
W ubiegłych latach przeprowadziliśmy ponad 100 szkoleń i kursów z zagadnień MSR/MSSF gdzie średnia otrzymanych od Państwa ocen wyniosła ponad 4,8. Dziękujemy.